Divadelní spolek Klicpera
 

KDD_logo

 

Klicperovy divadelní dny Sadská 2020

22. ročník od 14. dubna do 20. dubna

Vážení a milí divadelníci. Rádi bychom Vás pozvali k účinkování na 22. ročníku krajské přehlídky ochotnických divadelních spolků z malých měst. Tento festival vyhlašuje Svaz českých divadelních ochotníků a Město Sadská, pořádá jej Divadelní spolek Klicpera a Kulturní a informační centrum města Sadská. Vítězná inscenace bude nominována na celostátní přehlídku Krakonošův divadelní podzim do Vysokého nad Jizerou. „Porotcování“ 22. ročníku předběžně přislíbili:

Paní Lenka Lázňovská, pan Jaroslav Kodeš a pan Milan Strotzer

Termín zahájení v úterý 14. dubna 2020 není pevně daný, bude záležet na počtu přihlášených souborů. Pevně daný je víkend 18. a 19. dubna, kdy bude možno odehrát 6 inscenací.

Přihlášky přijímáme nejpozději do 30. ledna 2020.

Přihlášky divadelních souborů z jiného kraje než Středočeského přijímáme pouze v případě nenaplněné kapacity přehlídky.

místo konání: Kino Sadská, Tylova 266

Podmínky: Přehlídky se mohou soutěžně zúčastnit soubory z malých měst do 5000 obyvatel ze Středočeského kraje. Všechny inscenace jsou posuzovány zpravidla tříčlennou porotou ze seznamu tzv. „osob znalých pro výběr inscenací na přehlídky SČDO.“ Vyhlášení výsledků KDD proběhne v pondělí 20. 4. 2020.

K Vašemu přihlášení potřebujeme:

Vyplněnou přihlášku (ke stažení ve formátu .doc nebo ve formátu .pdf), text inscenace ve stavu v jakém s ním pracujete, tzn. včetně úprav a škrtů, aktuální obsazení, anotaci inscenace, alespoň 5 kvalitních fotografií, pár slov o souboru. Do přihlášky uveďte technické požadavky a kolik vás přijede.

Materiály posílejte buď elektronicky na kic.sadska@email.cz nebo poštou KIC Palackého nám. 257, Sadská 289 12. Dotazy na tel. 603 89 13 04.
Děkujeme.
Za pořadatele Zdenka Hamerová