Divadelní spolek Klicpera
 

LEDEN 2018

MILÉ DĚTI, víte, že CIRKUS JEDE?

Zveme vás v neděli 14. ledna od 16,00 hod. do parketového sálu KIC
(1. patro Palackého nám. 257)
Kde nás navštíví chůdař a kejklíř PET. Uvidíte čarovné kousky kouzelníka i veselé vystoupení klauna. Máte se na co těšit.
Báječné posezení v peřině zajištěno!!!
Vstupné 50,-Kč


V Sadské bude čarovat Sněhová královna!

Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly statečné Gerdě vysvobodit kamaráda Káje ze spárů Sněhové královny?  Vezměte je s sebou v sobotu 20. 1. do Sadské na náměstí.

Od 13 - 16 hodin  zde pro vás Kulturní a informační centrum města Sadská a společnost Velká dobrodružství  připravily velké putování – Po stopách Sněhové královny na motivy známé pohádky H.Ch. Andersena.  Na kilometrové trase budou na děti čekat herci v překrásných kostýmech a u nich budou děti na jednotlivých stanovištích plnit zapeklité úkoly. Pomohou děti zasytit hrachem starou vránu a princi pochytat splašené koně? Dokáží čarodějnici nasbírat dost pavouků na polévku a hodné babičce rozpustit zakleté rampouchy?  Na startu děti vyfasují průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. V cíli pak od kouzelné Sněhové vločky dostanou všichni malí poutníci krásný dárek. Doražte v jakémkoliv počasí. Budete se dobře bavit!  Pokud nechcete stát fronty, můžete si zaregistrovat čas na www.veldo.cz.

START i CÍL: u KIC města Sadská (Palackého nám. 257), kde bude v 1.patře připraveno občerstvení a něco na zahřátí pro malé i velké poutníky.
Vstupné je jednotné 50 Kč.


ÚNOR 2018

Kulturní a informační centrum města Sadská a Město Sadská
srdečně zvou všechny příznivce našeho města na

Společenský ples města Sadská
Pod záštitou starosty Milana Dokoupila

24. února 2018 v sokolovně Sadská
od 20,00 hod.

Krásná předtančení, bohatá tombola plná lákavých cen
 zahraje kapela POHODA

Předprodej vstupenek od 8. ledna 2018 cena:  180,-Kč.
V  KIC Sadská, Palackého nám. 257.
Tel. 603 89 13 04, 325 594 329, kic.sadska@email.cz

 


NOC V MUZEU PRO DĚTI

Trochu dobrodružný večer si užily všechny děti, které s námi trávily noc v budově muzea. Tentokrát jsme na prohlídku muzea samotného nešli, ale poslechli jsme si zajímavou přednášku ak.soch. Petra Skály o věžních hodinách a hlavně o orloji na Staroměstské radnici v Praze. Díky projekci jsme viděli spoustu obrázků, třeba jak vypadala Sadská v minulosti, nebo jak vypadal orloj a apoštolové původně, včetně velkého hodinového stroje.

K večeři jsme si opekli špekáčky a všichni se už těšili až se setmí a vypukne noční hra. Děti měly k dispozici otázky, které se vztahovaly k jejich cestě a zároveň mapku, aby věděly, kam se mají vydat. Po cestě tmou jsme se všichni příjemně unavili, proto přišly vhod upečený perník a kakaová buchta s tvarohem. Doufám, že se noc v muzeu dětem líbila a za rok si ji zopakujeme, tentokrát již po čtvrté.

Moc děkujeme Ak.soch. Petru Skálovi, že přišel mezi nás, dále ZŠ Sadská za zapůjčení DVD projektoru a paní Renátě Strakové za velký medovník, který padl k snídani.


 

MILOVNÍCI DIVADLA, KONCERTŮ, SPORTU A MUZIKÁLŮ POZOR!!!

Kulturní a informační centrum se stalo on-line prodejním místem sítě Ticketportal.
Divadla, kluby, koncertní síně, sportovní arény, domy kultury, kostely, festivaly, stadiony, galerie a music bary  už nejsou tak vzdálené. A to nejen v Praze, ale i např. v Kolíně, Pardubicích, Teplicích, Příbrami, Brně, Ústí nad Labem a dalších městech po celé ČR.
Chcete jít na koncert, ale musíte jet pro vstupenky do jiného města? To už nebude nutné. Objednáváte vstupenky do divadla, nebo na sportovní utkání, posíláte peníze a pak čtrnáct dní čekáte až vstupenky  přijdou poštou? To už nemusíte! Nyní budete moci zarezervovat svá místa z domova a do dvou dnů zaplatit v KIC, kde ihned dostanete i vstupenky. Pokud rezervaci provést nemůžete, nebo neumíte, uděláme ji za vás, a to i po telefonu. V KIC si pak jen zaplatíte a vyzvednete vstupenky.