Divadelní spolek Klicpera
 

ÚNOR 2018

 

Kocour v botách

Pohádka Kocour v botách
a kreativní dílna

4. února od 15,00 hod.
sál 1.patro KIC Palackého nám. 257

Milé děti, po úspěšné pohádce Král Karel opět přijedou kluci z divadla Toy Machine, aby nám zahráli pohádku Kocour v botách se zpěvy a ptačím sborem. Po pohádce dílnička pro děti.

Když jeden bratr dostane mlýn a druhý osla, zdá se, že dostat kocoura je smůla. O to víc, když je to vegetarián a myši má za kamarády. Přátelství je ale někdy mnohem víc než půlka království a princezna k tomu. Veselý příběh na motivy známé pohádky bratří Grimů, u kterého si s námi zamňoukáte známé mňaulodie.

Vstupné 50,-Kč


 

On má jinou!
6. února v úterý od 17,00 hod.
sál 1.patro KIC Palackého nám. 257

Zábavná show s písněmi, vyprávěním a autorským čtením.
Se spisovatelkou a scénaristkou Kateřinou Tomanovou na téma životních přešlapů rozpráví herec a muzikálový zpěvák Jaroslav Beneš.

Vstupné jednotné 50,-Kč

On má jinou


 

PrázdninyHurá, jsou prázdniny
13. února, úterý od 9,00- 14,00 hod.

sál 1.patro KIC Palackého nám. 257

Milé děti, nejedete k babičce, ani na hory, ale nechcete sedět doma?
Přijďte mezi nás.
Budeme péct a vařit, tvořit, hrát hry klidné, divoké i deskové.

Cena 50,-Kč


 

autobusvýlet pro děti TOBOGA FANTASY
největšího zábavního parku v Praze
(areál na Zličíně plný her a atrakcí v hale 6000m2)

15. února, čtvrtek – sraz 8,20 hod. na nádraží,

cena 300,-Kč (vlak, metro, vstupné)

V parku se chodí po nejvíce v ponožkách. Doporučujeme tepláky, dobře kloužou. Dále s sebou buď pití a vydatnou svačinu, nebo peníze na jídlo, nebo obojí. V parku strávíme 3 hodiny.

Milí rodiče, své děti můžete na jeden nebo oba dny přihlásit osobně nebo zamluvit na email:kic.sadska@email.cz. Dotazy na tel. 603 89 13 04.

 26. února navštíví Sadskou léčitel pan Rudolf Pitra.
sál 1.patro KIC Palackého nám. 257
Objednat se k němu můžete na tel. 325 594 329 nebo 325 595 378, nebo 603 89 13 04

 


Ples

 

Kulturní a informační centrum města Sadská a Město Sadská
srdečně zvou všechny příznivce našeho města na

Společenský ples města Sadská
Pod záštitou starosty Milana Dokoupila

24. února 2018 v sokolovně Sadská
od 20,00 hod.

Krásná předtančení, bohatá tombola plná lákavých cen
 zahraje kapela POHODA

Předprodej vstupenek od 8. ledna 2018 cena:  180,-Kč.
V  KIC Sadská, Palackého nám. 257.
Tel. 603 89 13 04, 325 594 329, kic.sadska@email.cz

 

 

 

 


NOC V MUZEU PRO DĚTI

Trochu dobrodružný večer si užily všechny děti, které s námi trávily noc v budově muzea. Tentokrát jsme na prohlídku muzea samotného nešli, ale poslechli jsme si zajímavou přednášku ak.soch. Petra Skály o věžních hodinách a hlavně o orloji na Staroměstské radnici v Praze. Díky projekci jsme viděli spoustu obrázků, třeba jak vypadala Sadská v minulosti, nebo jak vypadal orloj a apoštolové původně, včetně velkého hodinového stroje.

K večeři jsme si opekli špekáčky a všichni se už těšili až se setmí a vypukne noční hra. Děti měly k dispozici otázky, které se vztahovaly k jejich cestě a zároveň mapku, aby věděly, kam se mají vydat. Po cestě tmou jsme se všichni příjemně unavili, proto přišly vhod upečený perník a kakaová buchta s tvarohem. Doufám, že se noc v muzeu dětem líbila a za rok si ji zopakujeme, tentokrát již po čtvrté.

Moc děkujeme Ak.soch. Petru Skálovi, že přišel mezi nás, dále ZŠ Sadská za zapůjčení DVD projektoru a paní Renátě Strakové za velký medovník, který padl k snídani.


 

MILOVNÍCI DIVADLA, KONCERTŮ, SPORTU A MUZIKÁLŮ POZOR!!!

Kulturní a informační centrum se stalo on-line prodejním místem sítě Ticketportal.
Divadla, kluby, koncertní síně, sportovní arény, domy kultury, kostely, festivaly, stadiony, galerie a music bary  už nejsou tak vzdálené. A to nejen v Praze, ale i např. v Kolíně, Pardubicích, Teplicích, Příbrami, Brně, Ústí nad Labem a dalších městech po celé ČR.
Chcete jít na koncert, ale musíte jet pro vstupenky do jiného města? To už nebude nutné. Objednáváte vstupenky do divadla, nebo na sportovní utkání, posíláte peníze a pak čtrnáct dní čekáte až vstupenky  přijdou poštou? To už nemusíte! Nyní budete moci zarezervovat svá místa z domova a do dvou dnů zaplatit v KIC, kde ihned dostanete i vstupenky. Pokud rezervaci provést nemůžete, nebo neumíte, uděláme ji za vás, a to i po telefonu. V KIC si pak jen zaplatíte a vyzvednete vstupenky.