Divadelní spolek Klicpera
 

PROGRAM DUBEN - KVĚTEN 2017

 


 

Litoměřice

ZÁJEZD DO LITOMĚŘIC

Na Zahradu Čech do Litoměřic odjíždíme
ve čtvrtek 6. dubna v 8,00 hod.
z náměstí Palackého.

Zájezd je určen pro seniory a cena je 70,-Kč.
Přihlásit se můžete v KIC nebo v knihovně K. Viky.
Tel. 325 594 329, 325 595 378



 

NEDĚLE 30. dubna od 16,00 hod.
SLET ČARODĚJNIC, aneb JEŽIBABÍ STEZKOU NA SKÁLU

Milé čarodějnice, ježibaby a čarodějníci. KIC Sadská Vás zve nejen na veselý rej čarodějnic na skále, ale také na ježibabí čarodějnou stezku, která bude začínat v 16,00 hod. u KNIHOVNY NA NÁMĚSTÍ Palackého v Sadské. Cestou na skalnatý vrch budou čarodějná mláďata plnit roztodivné úkoly a než zaplápolá očistný oheň, roztočí se disco pro malé a za soumraku pak OLD DISCO pro zkušené čaroděje.

(Startovné u knihovny 30 Kč, na památku odznáček a odměna u cíle.)

čarodějnice

Akce se koná ve spolupráci s SDH Sadská a Kynologickou organizací Sadská.

Milé velké děti, nebo maminky, babičky…Čím více bude nás, velkých čarodějnic na soutěžních stanovištích, tím zajímavější a pestřejší bude cesta pro děti. Proto kdo máte chuť a náladu, přihlaste se, prosím ke spolupráci na čarodějné stezce.
Tel: 603 89 13, nebo kic.sadska@email.cz


 

KIC srdečně zve seniory ze Sadské na VÝLET za poznáním.

StekníkZÁMEK STEKNÍK, ZÁMEK NOVÝ HRAD JIMLÍN, město ŽATEC

Dne 9. května v úterý odjezd z náměstí Palackého v 7,30 hod.

Vydejte se s námi na krásný zámek Stekník, kde si prohlédneme interiéry a obrovskou italskou terasovitou zahradou. Dále nás čeká město Žatec a jeho historické centrum. Po obědě navštívíme nádherný zámek Nový Hrad Jimlín, kde si prohlédneme interiéry, tři nádvoří, sklepy pod věží, podzemní stáje a krásnou barokní zahradu.

Cena prohlídky dvou zámků 150 Kč, cestovné výhodných 80,-Kč, celkem 230,-Kč. Majitelé ZTP 140,-Kč.
Za báječné tipy na výlet děkujeme paní Cecílii Coufalové


 

Orientační běh


 

KLICPEROVY DIVADELNÍ DNY - VÝSLEDKY

KDD_logo

Krajská přehlídka ochotnických divadelních souboru z malých měst Středočeského kraje. Představení začínají 7. dubna v kině Tylova 266 Sadská

Divadelní víkend po devatenácté

Letošní divadelní festival, který vyhlašuje Svaz českých divadelních ochotníků a město Sadská skončil, a proto mi dovolte malé ohlédnutí a několik velkých poděkování.
Klicperových divadelních dnů se zúčastnilo šest ochotnických spolků. Všechny herečky, herci, režiséři, technici, kteří jsou ve skutečném životě třeba učitelé, starostové, zdravotní sestry, či právníci, ti všichni soutěžili nejen o přízeň poroty, ale především o pobavení vás, diváků. Některá představení se povedla, jiná méně. Pravdou však zůstává, že za každou divadelní hrou se skrývá mnoho hodin práce, nadšení a lásky, což jste dokázali ocenit. Za víkend prošlo kinem 508 diváků a ochotníci dostali výhru nejcenější - hřejivý potlesk z hlediště.

čtěte více zde....



NOC V MUZEU PRO DĚTI

Trochu dobrodružný večer si užily všechny děti, které s námi trávily noc v budově muzea. Tentokrát jsme na prohlídku muzea samotného nešli, ale poslechli jsme si zajímavou přednášku ak.soch. Petra Skály o věžních hodinách a hlavně o orloji na Staroměstské radnici v Praze. Díky projekci jsme viděli spoustu obrázků, třeba jak vypadala Sadská v minulosti, nebo jak vypadal orloj a apoštolové původně, včetně velkého hodinového stroje.

K večeři jsme si opekli špekáčky a všichni se už těšili až se setmí a vypukne noční hra. Děti měly k dispozici otázky, které se vztahovaly k jejich cestě a zároveň mapku, aby věděly, kam se mají vydat. Po cestě tmou jsme se všichni příjemně unavili, proto přišly vhod upečený perník a kakaová buchta s tvarohem. Doufám, že se noc v muzeu dětem líbila a za rok si ji zopakujeme, tentokrát již po čtvrté.

Moc děkujeme Ak.soch. Petru Skálovi, že přišel mezi nás, dále ZŠ Sadská za zapůjčení DVD projektoru a paní Renátě Strakové za velký medovník, který padl k snídani.


 

MILOVNÍCI DIVADLA, KONCERTŮ, SPORTU A MUZIKÁLŮ POZOR!!!

Kulturní a informační centrum se stalo on-line prodejním místem sítě Ticketportal.
Divadla, kluby, koncertní síně, sportovní arény, domy kultury, kostely, festivaly, stadiony, galerie a music bary  už nejsou tak vzdálené. A to nejen v Praze, ale i např. v Kolíně, Pardubicích, Teplicích, Příbrami, Brně, Ústí nad Labem a dalších městech po celé ČR.
Chcete jít na koncert, ale musíte jet pro vstupenky do jiného města? To už nebude nutné. Objednáváte vstupenky do divadla, nebo na sportovní utkání, posíláte peníze a pak čtrnáct dní čekáte až vstupenky  přijdou poštou? To už nemusíte! Nyní budete moci zarezervovat svá místa z domova a do dvou dnů zaplatit v KIC, kde ihned dostanete i vstupenky. Pokud rezervaci provést nemůžete, nebo neumíte, uděláme ji za vás, a to i po telefonu. V KIC si pak jen zaplatíte a vyzvednete vstupenky.