Divadelní spolek Klicpera
 

Kulturní program


Nechoďte do kina za 160,- Kč, když je u nás za 60,-Kč


7. března v pátek od 17,30 hod. parketový sál, první patro KIC
SAMBA, SALSA
Třetí taneční večer, kde se můžete naučit základní kroky krásných tanců a zároveň pár nových figur navíc. Nemusíte mít oblek, nebo šaty, stačí pohodlné oblečení, obuv na tanec a dobrou náladu. Přihlaste se předem na tel č. 603 89 13 04 nebo osbně na KIC či v knihovně.
Příjemná dvouhodinka tance je za 70,-Kč, občerstvení pro vás bude připraveno.


9. března v neděli od 15,00 hod. v kině
ALVIN A CHIPMUNKOVÉ
Rodinná komedie od tvůrců Gaerfielda, animace kombinovaná s živými herci.
Bratři Alvin, Simone a Theodor jsou neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, ale také zpívat. Jsou nezbední až běda a lidský kamarád David, který je nechá natočit desku, bude mít co dělat, aby je uhlídal před mnoha nástrahami.


19. března ve středu od 17,00 hod. v kině
ŘÍŠE HRAČEK
Rodinný poetický film.
Vítejte v nejmagičtějším místě na světě, v říši hraček pana Magoria. Prodavačka Molly a její 243 letý šéf kralují hračkářství, kde hračky žijí svým životem. Jenže pan Magorium se rozhodne navždy odejít.


22. března v sobotu od 15,00 hodin v kině divadelní představení
LÉTAJÍCÍ SNOUBENKY
Francouzská komedie Marca Camolettiho v podání divadelního souboru z Horních Počernic

Mít tři snoubenky - letušky je krásné. Lásky přilétají a odlétají, nesmí se ovšem náhle změnit letový řád. A abyste se pobavili, přesně tohle se stane!
Představení je pro dospělé, případně pro starší děti. Divadelní soubor z Horních Počernic bude s touto hrou již po třetí hostem v našem kině. Poprvé to bylo loni s komedií Lo Stupendo, letos s pohádkou O rohaté princezně, kde si zahráli dětští herci a nyní přijede opět dospělá část souboru s výbornou komedií o třech krásných snoubenkách jednoho chlapíka.
Vstupné 60,-Kč, důchodci a děti 40,-Kč


30. března v neděli od 15,00 hod. v kině
ZLATÝ KOMPAS
Strhující rodinný fantasy film, jehož hlavní hrdinkou je jedenáctiletá Lyra. Ocitneme se v Anglii v 19. století, kde se zastavil čas. Každý člověk zde má svého zvířecího souputníka ve formě zvířete - daemona. Lyra musí zjistit proč děti mizí u severního pólu a při tom porazit čarodějnici s tváří Nicol Kidman.
Vstupné do kina je 60,- Kč pro děti 50,-Kč. Všechny filmové kopie žádáme s českým dabingem.