Divadelní spolek Klicpera
 

Přehled kulturních pořadů na duben

2.4 neděle

Pan doktor a jeho zvířátka

Pohádka pro děti v 15,00 hod. v kině

Jak léčí doktor Bolíto své pacienty? To se dozvíte v hudební komedii Divadla bez opony. Můžete se těšit na loupežníka Barmaleje, bytnou Barboru, ale také na loutky: například psa Hafíka, opičku Fifi, krokodýla Pepu a další. Komický i napínavý příběh o laskavém lékaři, který se vydá na cestu do Afriky zachránit nemocné opičky.

 Vstupné: 30,- Kč


8.4. sobota

Neseďte doma!

Chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr, Kostnice...Ano! Pojeďte s námi do Kutné Hory. Navštívíme nejznámější gotické památky a možná stihneme i nedaleký zámek Kačina. Pokud máte čas a chuť, rezervujte si místo na tel. 603 891 304 nebo v knihovně.

V 9,00 hod. od spořitelny za pouhých 50,- Kč.


21.4. - 23.4. čili od pátku do neděle

Klicperovy divadelní dny

Osmý ročník začíná právě v těchto dnech. Nenechte si ujít přehlídku mnoha divadelních souborů.
21.4. - 23.4.

Můžete na výstavišti v Lysé nad Labem obdivovat šikovné ruce našich seniorek, které zde budou vystavovat své krásné výrobky a zároveň tím reprezentovat Sadskou.

 30.4. neděle

Hurá do Meridianu za čarodějkami W.I.T.CH.!

Kde že se tajemná země nachází? Přece v areálu BOTANICUS v Ostré! Čeká na Vás dívčí kapela, hry, putování Meridianem...vyzkoušíte si třeba výrobu svíček, mýdel, keramiky a jiné. Pro čarodějky je dobrovolný vstup a kouzelný autobus spolkne jen 25,- Kč. Proto neváhejte a rychle si zamluvte místo. Vyjedeme v 10,00 hod. a vrátíme ve 14,00 hod. než začne...

Slet čarodějnic na skále v Sadské

v 16,00 hod.

Košťata, vysavače a jiné dopravní prostředky s sebou!