Divadelní spolek Klicpera
 

Kulturní program


Nechoďte do kina za 160,- Kč, když je u nás za 60,-Kč


POZOR! Chystá se jarní zájezd 24. KVĚTNA 2008 v sobotu

DRÁŽĎANY

Také jste byli v Drážďanech naposledy za minulého režimu, nebo jako děti?
Také vás zajímá jak se krásné město našich sousedů, kterému se přezdívá německá Florencie
změnilo? Nenechte si ujít zájezd do Drážďan. Nabízíme vám nádhernou přehlídku barokní architektury, které vévodí zámecký komplex Zwinger, kde jsou k vidění staří i noví mistři, úžasné porcelánové výrobky, sochy, mince a klenoty, prostě jedna z nejlepších uměleckých sbírek v Evropě. Prohlédneme si historické jádro města, Hofkirche-monumentální barokní kostel, Frauenkirche - kostel totálně zničený za 2. světové války, který se zase pyšně vypíná k nebi (rekonstrukce byla dokončena v roce 2005 a je přístupný veřejnosti) s vyhlídkovou terasou. Čeká vás Semperova opera – významná operní scéna nejen Drážďan, ale i celého Německa, Prager Strasse - nejznámější nákupní třída Drážďan plná moderních i funkcionalisticky laděných nákupních center.
Vyjeli bychom od spořitelny v Sadské, nejpozději v 5,30 hod. ráno klimatizovaným busem s možností občerstvení. Cena jen 460,-Kč, v ceně je průvodce (CK Hoška-tour), pojištění nikoliv. S sebou pohodlnou obuv, dobrou náladu a vydatnou svačinu. Předpokládaný příjezd do Drážďan 9,00 h (Počítáme se zdravotními zastávkami) Předpokládaný návrat 20,00 – 21,00 hod. Vstupné- Zwinger 12 Euro, děti 7, rodinné vstupné 25 Euro. Kostel Frauenkrche 8 Euro Neváhejte a objednávejte si místa. Buď v Kulturním a informačním centru, nebo v knihovně. Vždy pečlivě uschovejte příjmový doklad.


27. dubna neděle od 16,00 hod. film v kině
Asterix a Olympijské hry
Opravdu povedená rodinná komedie. Další bláznivá dobrodružství Asterixe a Obelixe nás zavedou do Řecka na Olympijské hry, kde se utká především zamilovaný Lovestorryx s Brutem, synem mocného Caesara o ruku krásné řecké princezny. Jak mezi sebou soutěžní teamy švindlují, jaké kousky si Brutus vymyslí jen aby vyhrál, na to se přijďte podívat do kina, určitě se nudit nebudete.


30. dubna od 17,00 hodin na SKÁLE
REJ ČARODEJNIC
Malé i velké čarodějnice, Ježibáby, čarodějky, baby Jagy, čarodějníci, kouzelníci, mágové!
Zase se pro vás chystá rej na skále v rytmu hudby, defilé čarodějnic, módní přehlídka ježibab, bláznivé soutěže při nichž se pobaví celá rodina, zazpíváte si a naučíte se ježibabí tanečky.
K poslechu k tanci a k pivečku pak večer zahraje skupina Pístecká duna.