Divadelní spolek Klicpera
 

Kulturní program


Nechoďte do kina za 160,- Kč, když je u nás za 60,-Kč


1. prosince od 10,00 a ještě od 14,00 hodin pohádka Jak kašpárek naučil čerty zpívat v podání DS Klicpera Sadská v kině Sadská
Po veselé pohádce o tom jak jde kašpárek zachránit princeznu od zlého černokněžníka příjde čert s Mikulášem a rozdá dětem dárečky. (Dárečky pro své děti můžete přinést hodinu před představením)
Vstupné 30,-Kč, předprodej KIC Sadská, Palackého 257, Sadská


7. prosince v pátek od 19,30 hod. film Medvídek Jana Hřebejka
Film o třech manželských párech po třicítce. Mejdany a pařby už je přestaly bavit, sedm samotářů se spárovalo a mají děti.


9. prosince v neděli od 15,00 hod. pohádka VÁNOČNÍ KOUZLO v podání divadélka Kuba v kině Sadská.
Udělejte si čas a přijďte se se svými dětmi vánočně naladit. Čeká vás roztomilý příběh o rybáři a kapru, kteří díky vánočnímu kouzlu stráví krásný Štědrý večer spolu. Představení je veselé, trochu dojemné, hraje „živák“ herec a množství loutek. O překvapení a vtipné výtvarné zpracování není nouze.


14. 12. V PÁTEK od 17,00 - 19,00 hodin VEČER S JIVEM (s džajvem)
Náhradní termín. První patro KIC, parketový sál. POJĎTE TANČIT !
Nevadí, že nemáme kapelu a nevadí, že sál není palác Lucerna. Ani nevadí, že místo partnera s sebou vezmeme kamarádku. Klidně si obujeme pohodlné botky, natáhneme si pohodlné oblečení a vyrazíme si zatančit, oživit naučené kroky, nebo se je prostě naučit. O přestávce si popovídáme, posilníme se dobrůtkou a sklenkou vína a po přestávce se naučíme novou figuru tohoto svižného tance. Na plesech a zábavách pak budeme vládci parketu! Cena příjemné dvouhodinky s občerstvením je 70,-Kč. Kravatu, štras a dlouhé šaty nechte klidně doma.
Přihlaste se předem na KIC, nebo na tel. 603 89 13 04 (i formou sms)


Tancujete rádi?

Chcete si oživit některé tance než začne plesová sezona? Nebo máte zájem naučit se něco nového, třeba z „latiny“? Je tu skvělá možnost! Neváhejte a zapište se do „mini tanečních“ pro dospělé. Informace KIC
603 89 13 04, 325 594 23