Divadelní spolek Klicpera
 

Společenský ples města Sadská

Prohlédnout fotogalerii

Druhý společenský ples města Sadská je za námi, a proto mi dovolte malé ohlédnutí.

V mrazivé a zasněžené noci 6. března jsme se sešli v sokolovně, jejíž sál byl zahalen do zlaté a stříbrné barvy. Ve čtvrt na devět začala hrát kapela Pohoda a po krátkém úvodu následovalo předtančení tanečního klubu Kocour Modroočko, pod vedením choreografky Jolany Burešové. Tanečnice, ale i tanečníci vystoupili s roztomilým a originálním Mexickým kloboukovým tancem. Paní starostka Cecílie Pajkrtová přivítala návštěvníky plesu vlídnými slovy, a po té se začala prodávat tombola, která byla opravdu bohatá a přispěli na ni podnikatelé ze Sadské, ale i z některých okolních měst. Další dvě předtančení obstarala pánská taneční skupina Rasputin. První představení se jmenovalo "do krovek" a bylo velmi překvapivé, když na parket vstoupili drsní muži ala James Bond a v průběhu vystoupení se proměnili v broučky v černém trikotu, barevnými spodky, bílými krovkami s růžovými tykadly na hlavách. Jejich tanec rozesmál a pobavil úplně každého, stejně jako jejich další vystoupení Lady Karneval. Skupinu Rasputin vedou manželé Jolana a Aleš Burešovi a tanečníci jsou převážně tatínkové členek Kocoura Modroočka.

Kolem půlnoci paní starostka vylosovala vítěznou barvu tomboly a každý kdo měl bílý lístek vyzvedl svou výhru. Z ostatních lístků byla ještě vylosována hlavní cena, kterou věnovalo město Sadská a tou byl kávovar Expres.

Ještě jednou děkujeme všem sponzorům: reprostudio Haron (tisk žlutých letáků), manželé Šmejkalovi - outlet Sadská, pekařství Kopecký Nymburk, Martina Husáková - nehtové studio, Laubrsport Nehvizdy, Lesní ateliér Kuba v Kersku, Glassform Petr Hořák, potraviny a nápoje Petr Hnilo, TETA drogerie Ladislav Koutský, hotel Modrá hvězda, čajenka kávenka Sadská, Jan Pajkrt - zámečnictví, knihkupectví Nymburk, Kanast Pečky.

Dále děkuji členům DS Klicpera Sadská, kteří se podíleli na přípravách plesu i na samotném večeru: Manželé Piskáčkovi, Ing. Jaroslava Kynclová, Jitka Vyleťalová, Míla Králová, dále Richard Závodný, Jan Slavíček, také paní Zdena Pfaifrová. Rovněž bych chtěla poděkovat Kulturnímu domu v Pečkách za zapůjčení nábytku.

Zlatostříbrný ples skončil ve tři hodiny ráno a doufáme, že vám, kteří jste na něm byli, udělal radost a strávili jste příjemný večer. Z výtěžku tomboly koupíme stůl a židle do dětského oddělení v Městské knihovně na místo stávajících křesel, která zabírají hodně místa. Těšíme se za rok, na třetí společenský ples města Sadská!

zpět na Fotografie z akcí