Divadelní spolek Klicpera
 

Ples 2012

3. března se konal již čtvrtý společenský ples města Sadská v sokolovně. Moderátorských mikrofonů se již s profesionální jistotou ujali radní Milena Cempírková a místostarosta Jiří Jeník. Hned v úvodu nás  milým úsměvem přivítala paní starostka Cecílie Pajkrtová a hned po té svým originálním tanečním vystoupením zaujaly malé orientální tanečnice Zahra z RC Život je hra pod vedením Ireny Klinkáčkové. V druhém tanci se k nim přidaly dospělé orientálky Gaurí a předvedly spolu krásný tanec se svíčkami. Nemohla chybět klasika a latina, tentokrát v podání výborných tanečníků Markéty Rajdlové a Tomáše Holého. Zpestřením a zároveň překvapením se stal Vánek, tanečníci DS Klicpera, kteří nám ukázali jak tančí pro změnu muži orientu. S kapelou Pohoda a s občerstvením firmy Faldo se pak všichni dobře bavili do třetí hodiny ranní. Kdo si koupil od každé barvy v tombole lístek vyhrál pěknou cenu a dvě šťatsné výherkyně si odnesly, respektive odvezly hlavní výhry: Cenu města-jízdní kolo Author a cenu KICu domácí gril.

Velký dík patří všem, kteří nám jakýmkoliv způsobem pomohli. Vzhledem k tomu, že jich je opravdu hodně, nemohu je všechny jmenovitě vypsat. S přípravou plesu a uklízením po plese nám pomohli někteří členové DS Klicpera a naši manželé a partneři. Hromadu židlí, stolů a potřebných věcí odvozili pánové z údržby města. RC Život je hra nám půjčilo povlečení na židle a látky k výzdobě. Velký dík také patří těm, co oslovili sponzory a zajistili některé ceny.

Za krásné ceny do tomboly velmi děkujeme všem sponzorům, moc si vážíme jejich pravidelné podpory téměř při všech významných akcích. Jsou to Elektro Kutílek Nymburk, firma   Nykos Ždánice, modeláž nehtů paní Martina Husáková, drogerie TETA pan Koutský,  hotel Modrá Hvězda, Outlet Sadská manželů Šmejkalových, Ateliér Kuba v Kersku, manželé Pajkrtovi, manželé Révajovi, manželé Snopkovi, manželé Fialovi, Atrium Nymburk, pekařství Kopecký Nymburk, ZO chovatelé Sadská zahrádka,Tip-sport Sadská, firma Faldo, RC Život je hra, MAS Podlipansko, DUAL s.r.o.,Tom crystal Bohemia Bělá pod Bezdězem a Večerka, manželé Štěrbovi.

zpět na Fotografie z akcí