Divadelní spolek Klicpera
 

Společenský ples města Sadská

Druhého března nás již pátým rokem přivítala paní starostka Cecílie Pajkrtová na Společenském plese města Sadská. První tóny kapely Pohoda se rozezněly chvíli po osmé hodině a za nedlouho potom jsme mohli obdivovat vystoupení malých slečen Dance Factory z rodinného centra Život je hra. Ďáblice, či spíše Andílci si svým vystoupením přivydělali na letní soustředění.

Po desáté hodině paní Martina Kučerová předvedla Pole Dance, tanec na tyči. Velmi náročné, téměř akrobatické vystoupení, jsme někteří z nás viděli po prvé v životě a jistě se mnou budete souhlasit, když dodám „klobouk dolů.“ Vtipným zpestřením pak byla soutěž mužů, kdo se na tyči déle udrží. Nikdo z přítomných pánů se na parket nehrnul, ale naštěstí bratři Michnovi zachránili situaci a předvedli vtipnou show.

Půlnoc patřila dámám z kurzu Feel like a Woman rodinného centra Život je hra. Zatančily na židlích v choreografii Ireny Klinkáčkové a jejich vystoupení mělo název Rock and roll a židle. Po té paní starostka vylosovala vítěznou barvu plesu a na závěr byla předána hlavní cena města, kterou byl velký mixér Kenwood. Ples končil ve tři hodiny ráno a jeho program byl nabitý, atmosféra příjemná a veselá díky vám, protože jste přišli a dobře jste se bavili.

Pod plesem je podepsáno KIC a město Sadská, přes to jde o velkou teamovou práci, která zabere několik dnů a účastní se jí hodně spolehlivých a sehraných lidí, kteří nikdy nezklamou a pomáhají téměř při všech velkých akcích, které KIC pořádá. Dokonce s sebou vezmou na pomoc přátele, přítelkyně a manžele. Tentokrát bych ráda poděkovala jmenovitě: Jitce Vyleťalové, Míle Králové, Heleně Novákové, Jaroslavě Kynclové, paní Svobodové, Denisce Wohlové, Jirkovi Jeníkovi, Pavlu Kalašovi, Jirkovi Michnovi, Davidovi Michnovi, Honzovi a Kubovi Slavíčkovým a Norbertu Hamerovi. Dále paní starostce Cecílii Pajkrtové za pomoc s tombolou, podporu a trpělivost, kolegyním za ochotu pracovat celý víkend, pánům ze správy a údržby města za přesun věcí do sokolovny a zpět a RC Život je hra za zapůjčení dekorací. Velký dík patří sponzorům. Obdivuji kolik krásných a drahých věcí se nám v tombole vždy znovu a znovu sejde. Moc si toho vážíme.

Koláče na stůl i pečivo do tomboly darovalo pekařství Kopeckých Nymburk. Dále děkujeme: Nykos Ždánice, modeláž nehtů Martina Husáková, hospůdka sokolovna manželé Klokočníkovi, Ateliér Kuba v Kersku, drogerie TETA pan Ladislav Koutský, hotel Modrá Hvězda, restaurace POKEC, dárkové studio Atrium Nymburk, prodejna Květinka Sadská, organizace Zvířatka v akci Sadská, Večerka Eduarda Štěrby Sadská, Kenast Pečky, manželé Pajkrtovi, manželé Koubovi, manželé Révajovi, manželé Malinovi, paní Martina Šarochová, pan Jan Pleskač.
Na šestém Společenském plese města Sadská se budeme těšit na shledanou.

ples 2013 ples 2013
ples 2013 ples 2013

zpět na Fotografie z akcí