Divadelní spolek Klicpera
 

Karneval pro děti

Nedělní odpoledne 15. dubna se vybarvilo do jarní blankytně modré a od 16,00 hodin měl v prvním patře diskotéky Pharao na Husarce začít karneval pro děti. Prostor nám velkoryse zapůjčil pan Arias, který ho má v pronájmu.
DJ Radim Keith pomalu vyndával svá CD s dětskou hudbou, šikovné dívky z taneční školy paní Katřiny Svěcené z Peček rovněž přijely. Beze spěchu jsme se všichni přesunuli do diskotéky Pharao a nepočítali raději s tím, že by někdo mohl přijít, když je venku takhle krásně. Jaké však bylo naše překvapení, když se po čtvrté hodině začali scházet rodiče i děti.
Netrvalo dlouho a všechny stolky byly obsazené a parket plný dětí. Vlastně dětí ne. Tančili princezny, víly, vodník, zdravotní sestřička, indián, čarodějnice, myšák, černoušek…
Prostě tančily všechny pohádkové bytosti a zvířátka, která vás napadnou.
Nikdo se nenudil, nikdo nestál opodál, všichni si dovádění užili a brzy se přidali i rodiče.
Pět nejkrásnějších masek získalo cenu, a v pěvecké soutěži zvítězili všichni, takže jsme ceny museli rozdělit. Pro potěšení nám zatančily již zmiňované dívky ze školy Letś dance Pečky
A krásným zpestřením byl veliký medvěd panda, který si zatančil se všemi dětmi, za což mu patří dík. Nikomu se domů nechtělo a odcházeli jsme až po sedmé hodině večerní.
Jak pravil jeden z tatínků: „Dětem je hezké počasí fuk, chtějí se prostě bavit.“